Katru dienu – viena ideja

Renāram ir blogs, kurā viņš kopš šī gada janvāra gandrīz katru dienu pieraksta vienu svaigu ideju, kā ikdienu padarīt košāku. Te – manas mīļākās:

#11

Posted by Cabis on January 17th, 2010

Paldies, mammu!

Esmu pārliecināts, ka šī lieta būtu hīts. Ar saviem draugiem norunājiet konkrētu piektdienas vai sestdienas vakaru, kurā vedīsiet savas mammas izklaidēties. Sasēdiniet mammas mašīnā, un, ceļā uz klubiem pasniedziet viņām šampanieti – lai jautrāks prāts. Kopā apmeklējiet deju klubus un koncertus. Aizvediet mammas arī uz tām vietām, kur parasti paši mēdzat izklaidēties. Un, atcerieties, šajā vakarā Jūs par visu maksājiet. Protams, visu, kas šajā naktī noticis, neaizmirstiet safotogrāfēt.

#48

Posted by Cabis on February 23rd, 2010

Ja gribi būt stiprinieks

Sāc arī rītdienas rītu. Piecelies, nopurinies un 20 reizes atspiedies uz rokām. Nākošajā rītā atspiedies 21 reizi. Aiznākošajā – 22 reizes. Cik daudz Tu varēsi? Arī es to sākšu darīt.

#59

Posted by Cabis on March 6th, 2010

Tu pats, kuram grūti tikt pāri

Nopērc loterijas biļeti un uzdāvini to kādam. Lieliska iespēja pārbaudīt savu raksturu gadījumā, ja loterijas biļete būs ar laimestu, taču, paturot prātā domu, ka biļete un laimests vairs nepieder Tev, bet gan kādam citam.

#73

Posted by Cabis on March 20th, 2010

Mazā Latvija

Latvijā no jebkuras vietas uz jebkuru vietu iespējams aizbraukt pāris stundu laikā. Tāpēc, lai noorganizētu sev interesantu laika aizpildīšanu, izvēlies pilnīgi random vietu Latvijā un bez liekas kavēšanās turp aizbrauc.

#140

Posted by Cabis on May 26th, 2010

Samainīsimies

Tev noteikti kāds draugs vai paziņa dzīvo tuvākās vai tālākās ārzemēs. Tāpēc, dodies uz veikalu, nopērc lietas, kas Tev garšo. Piemēram, cepumus, kolu, čipsus, šokolādi, sieru, jogurtu un tā tālāk. To visu saliec kastē un nosūti savam draugam. Saki, lai viņš Tev atsūta atpakaļ visu to pašu, tikai pirktu viņa zemē. Salīdzini, kurā vietā tās pašas lietas garšo labāk.

#222

Posted by Cabis on August 16th, 2010

DiviDiviDivi

Ja ir tāda iespēja, samainies ar draugu ar pleieriem. Paklausies, ko viņš klausās. Un viņš zinās, ko klausies Tu.

#267

Posted by Cabis on September 30th, 2010

Naudu draugam

Šis gan vairāk piestāvētu tiem, kam ir tik daudz naudas, ka nepietiek saprašanas. Bet, interesantāk būtu tiem, kam katrs lats ir būtisks. Tad nu lūk – iedod savam draugam noteiktu naudas summu un saki: “Hey, draugs, še Tev Ls 10 – pārsteidz mani!”. Respektīvi, Tu iedod naudu savam draugam, lai viņš Tev nopirktu pilnīgi jebko, kas viņam ienāk prātā, pēc paša ieskatiem.

#283

Posted by Cabis on October 16th, 2010

Rudens krāsas

Rudenī ir vislabākie saulrieti. Veikalā JYSK nopērc divus vislētākos dārza krēslus, veikalā Elvi nopērc vislētāko Kagor vīnu, aiz rokas paņem savu Tuvo un prom uz pludmali skatīties saulrietu.

Advertisements

2 thoughts on “Katru dienu – viena ideja

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s